Czego można się nauczyć, studiując nauki o zarządzaniu?
- Finanse

Czego można się nauczyć, studiując nauki o zarządzaniu?

Umiejętność sprawnego i efektywnego zarządzania to jedna z najbardziej poszukiwanych cech wśród kandydatów na rynku pracy. Każda organizacja, niezależnie od tego, czym się zajmuje, potrzebuje kompetentnej osoby, która pokieruje jej zespołem, zadba o rozwój przedsiębiorstwa i wdroży zaplanowaną wcześniej strategię. Jeśli czujesz, że masz w sobie cechy przywódcy, a ekonomia i marketing to dziedziny, które od dawna Cię interesują, nauki o zarządzaniu są idealną ścieżką kształcenia dla Ciebie!

Czym charakteryzuje się ten kierunek?

Nauki o zarządzaniu to kierunek, który łączy wiedzę z wielu dziedzin. W trakcie studiów zdobędziesz praktyczne umiejętności i informacje z zakresu ekonomii, marketingu, finansów, bankowości oraz prawa. Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach oferuje aż 14 specjalności w obrębie tego kierunku, m.in. zarządzanie przedsiębiorstwem, coaching i doradztwo zawodowe, e-marketing, a także prawo gospodarcze i handlowe.

Czego nauczę się, studiując nauki o zarządzaniu?

Studia podyplomowe na tym kierunku przygotują Cię do zarządzania własną działalnością gospodarczą lub kierowania innym przedsiębiorstwem. W trakcie studiów poznasz narzędzia, których używanie wpłynie na rozwój Twojej firmy, nauczysz się rozpoznawać, a także rozwiązywać jej problemy oraz sprawnie zarządzać wszystkimi projektami. W zależności od wybranej specjalności nauczysz się także tego, jak przeprowadzać kampanię wizerunkową i stworzyć skuteczną reklamę oraz poznasz wszystkie niezbędne podstawy prawne. W trakcie studiów słuchacze będą uczestniczyć w praktycznych zajęciach, warsztatach i prelekcjach, podczas których swoim doświadczeniem będą dzielić się z nimi uznani praktycy i specjaliści z wielu dziedzin.

Kierunek Nauki o Zarządzaniu powstał z myślą o ambitnych osobach, które nie chcą stać w miejscu, tylko pragną nieustannie się rozwijać i wspinać po szczeblach swojej kariery. Studia podyplomowe na tym kierunku przeznaczone są dla tych, którzy ukończyli studia wyższe na poziomie licencjackim lub magisterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *