Eleganckie gadżety reklamowe – które wybrać?

Eleganckie gadżety reklamowe – które wybrać?

28 stycznia, 2021 0 przez Redakcja

W wielu sytuacjach dobrze sprawdzają się tanie gadżety reklamowe, takie jak smycze czy długopisy, na przykład na targach branżowych. Jednak czasami jest inaczej i rozdając tego typu gratisy bardziej byśmy sobie zaszkodzili niż pomogli.

Tak może być przykładowo w przypadku, gdy chcemy podarować prezent dużemu, ważnemu klientowi z okazji kolejnej rocznicy współpracy. Jeśli będzie to prezent bardzo tani, zostanie to z pewnością dostrzeżone i klient może pomyśleć, że nie jest ceniony przez naszą firmę i nie jest przez nią traktowany priorytetowo. Tak więc, jakie gadżety sprawdzą się najlepiej, jeśli zależy nam na elegancji i dobrym smaku?

Wysokiej jakości pióro to elegancki, klasyczny pomysł

To, że długopisy (chyba, że mowa o długopisach z wysokiej półki cenowej, ponieważ takie też istnieją) nie są w takich przypadkach dobrym pomysłem, nie oznacza, że artykuły piśmiennicze ogółem się nie sprawdzą. Najlepiej jednak postawić na coś bardziej eleganckiego, ale jednocześnie również tradycyjnego. Najlepszym przykładem jest wysokiej jakości pióro. Warto wskazać, że można je zamówić z naszym logiem lub nazwą firmy czy innym specjalnym grawerem.

Koszt takiego pióra może wynieść kilkaset czy nawet kilka tysięcy złotych, są też oczywiście pióra tańsze – wszystko zależy od tego, jakim dysponujemy budżetem. Z reguły pióra są od razu zapakowane w eleganckie opakowanie, co jeszcze bardziej dodaje takiemu prezentowi prestiżu. Warto więc je rozważyć, szczególnie, jeśli działamy w bardzo poważnej branży (na przykład finansowej).

Torba na laptopa – nowoczesność, elegancja i użyteczność

Alternatywne, bardziej nowoczesne rozwiązanie, to torba na laptopa. Wiele osób pracuje w podróży, ciągle się przemieszczając – dotyczy to w szczególności właścicieli firm. Wysokiej jakości, elegancka torba (wykonana na przykład z imitacji skóry czy teksturowanego winylu) może więc być potencjalnie przydatna. Można na niej umieścić logo i nazwę firmy, dzięki czemu będzie miała bardziej reklamowy charakter.

Takie gadżety reklamowe występują we wielu modelach i kolorach, powinniśmy więc bez problemu znaleźć taki, który przypadnie nam (i naszym klientom) do gustu. Oczywiście, zawsze istnieje ryzyko, że dana osoba już ma taką torbę, ale kolejna z pewnością również może się przydać, choćby jako torba zapasowa czy torba do drugiego laptopa (jeśli na przykład osoba obdarowywana ma jeden służbowy i jeden prywatny).

Ceny reklamowych torb na laptopy wynoszą z reguły między 100 a 250 złotych, można więc powiedzieć, że są to gadżety ze średniej lub wysokiej półki cenowej. To dobre rozwiązanie, jeśli chcemy zrobić dobre wrażenie, a jednocześnie podarować gadżet, który będzie wykorzystywany na co dzień.