Prawo gospodarcze Kraków

Prawo gospodarcze Kraków

28 września, 2021 0 przez Redakcja

Terminowo realizowana obsługa prawna z zakresu prawo gospodarcze, świadczona przez naszą renomowaną kancelarię, to usługi skierowane do przedsiębiorców, zarządów spółek handlowych, jak również firm z kapitałem zagranicznym.

Każdy adwokat, jaki jest zatrudniony w naszej kancelarii, proponuje fachowe doradztwo. Adwokaci z naszej kancelarii zajmują się profesjonalnym opiniowaniem i sporządzaniem różnego typu projektów oraz umów. To specjaliści, którzy udzielają także wsparcia w kwestii porad i opinii prawnych, w takim zakresie, jak prawo gospodarcze. Możemy bez problemu reprezentować przedsiębiorców przed różnego typu instytucjami publicznymi, w tym organami administracji publicznej czy instytucjami finansowymi. Realizowane przez nas usługi polegają również na reprezentowaniu przedsiębiorców przed sądami. Nasze wsparcie obejmuje również doradztwo w kwestii takiej jak prawo gospodarcze dla właścicieli firm funkcjonujących jako Start Up-y.

Prawo gospodarcze Kraków – pomoc prawna dla polskich przedsiębiorców

Osoby prowadzące własne działalności gospodarcze lub też będące członkami zarządu spółek handlowych, nierzadko mają wiele pytań dotyczących takiej dziedziny, jak prawo gospodarcze. Skorzystanie z pomocy naszej kancelarii, umożliwia otrzymanie wyczerpujących informacji, związanych z takim zakresem, jak prawo gospodarcze. Każda osoba prowadząca własną działalność gospodarczą, może uzyskać naszą pomoc. Oferowane przez nas usługi z takiego zakresu, jak prawo gospodarcze, umożliwiają uregulowanie zasad współpracy  na płaszczyźnie przedsiębiorca – kontrahent.

Prawo gospodarcze Kraków dla mikroprzedsiębiorców i spółek handlowych

Każdy adwokat, który jest pracownikiem naszej kancelarii, jest w stanie pomóc klientom w dopełnieniu formalności dotyczących założenia mikro działalności gospodarczej. Udzielamy porad, jak dokonać rejestracji danej firmy w Ewidencji Działalności Gospodarczej i  Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Polecane przez nas usługi z takiego zakresu, jak prawo gospodarcze, dotyczą także pomocy w staraniach o przyznanie koncesji lub zezwoleń, niezbędnych do prowadzenia wybranych działalności gospodarczych, na przykład sprzedaży tytoniu czy napojów wyskokowych.

Wsparcie w takiej dziedzinie prawa, jak prawo gospodarcze, które można uzyskać w naszej kancelarii, polega także na sporządzaniu profesjonalnych umów handlowych, jak również negocjowaniu ich warunków. Rekomendowane przez nas wsparcie z takiego zakresu, jak prawo gospodarcze, to również doradztwo w wszelkich kwestii dotyczących zakładania nowej filii czy też fuzji.