Wsparcie procesów kadrowo-płacowych. Jaki system ERP dla dużych firm będzie najlepszym wyborem?

Wsparcie procesów kadrowo-płacowych. Jaki system ERP dla dużych firm będzie najlepszym wyborem?

28 czerwca, 2022 0 przez Redakcja

Umiejętne zautomatyzowanie procesów wewnętrznych skutecznie usprawnia pracę dużego przedsiębiorstwa. Szczególnie widoczne jest to w przypadku działalności zatrudniających powyżej 250 pracowników. Firmy o tak rozbudowanej strukturze coraz chętniej powierzają obsługę polityki kadrowo-płacowej specjalistycznym narzędziom informatycznym. Poznaj wskazówki, które pomogą zdecydować, jaki system ERP dla dużych firm sprawdzi się w przypadku Twojego przedsiębiorstwa.

Co powinno wyróżniać oprogramowanie ERP dużej firmy?

Dobrze dobrane narzędzie skutecznie usprawni procesy wewnętrzne, dotykające zagadnień każdego z działów przedsiębiorstwa, takich jak finanse, kadry, administracja, marketing czy dział zakupów. Duże przedsiębiorstwa coraz częściej szukają rozwiązań ERP, które umożliwiają działanie w modelu SaaS. Programy wdrażane w chmurze to przede wszystkim rozwiązanie, które pozwala uniknąć zbędnych kosztów, związanych z koniecznością wdrożenia dodatkowej infrastruktury. Producent zapewnia regularne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu treści dostępne w ramach ERP są zgodne z panującymi w danym momencie przepisami prawnymi.

Jaki system ERP dla dużych firm pomoże wyeliminować nadmiar papierowej dokumentacji? Z pomocą specjalistycznych narzędzi osoby zarządzające przedsiębiorstwem zyskują możliwość ewidencjonowania czasu pracy zespołu w wygodnej, elektronicznej formie. Menadżerowie z łatwością mogą poinformować pracowników o aktualnym stanie rozliczenia pracy nadliczbowej, wskazując proponowany termin rekompensaty za nadgodziny.

Obsługa programu z wybranego miejsca i o dowolnej porze to wyjątkowo pożądana cecha w przypadku przedsiębiorstw o złożonej strukturze. Jaki system ERP dla dużych firm według www.teta-air.pl/poradnik/system-erp-dla-duzych-firm-co-powinien-zapewniac sprawnie obsługuje urządzenia mobilne? Obecnie oprogramowania kadrowo-płacowe zapewniają dostęp do portalu pracowniczego za pośrednictwem każdego sprzętu elektronicznego. Warunkiem użytkowania serwisu jest wyłącznie połączenie z siecią internetową i odpowiednia przeglądarka.

Sezon wakacyjny 2022. Jaki system ERP dla dużych firm usprawni obsługę wniosków urlopowych?

Okres składania próśb urlopowych to niezwykle intensywny czas dla pracowników działu obsługi kadrowej. System ERP automatyzuje czasochłonne procesy wewnętrzne firmy, skutecznie usprawniając czynności związane ze składaniem wniosków urlopowych. Narzędzie pozwala pracownikowi na uzupełnienie potrzebnej dokumentacji drogą elektroniczną. ERP udostępnia wgląd do informacji na temat należnych dni urlopowych zatrudnionego, uwzględniając przy tym wcześniejsze absencje.

Teta ERP najlepszym oprogramowaniem dla dużych firm?

Unit4 Teta to jeden z wiodących producentów systemów ERP na rynku narzędzi kadrowo-płacowych. Oprogramowanie wygrywa internetowe rankingi, będąc najlepszym rozwiązaniem informatycznym dla największych firm w Polsce. Odwiedź stronę Teta AIR i omów się na prezentację online, podczas której eksperci odpowiedzą na Twoje pytania.