Budka telefoniczna do biura – niezbędna w biurach open space

Budka telefoniczna do biura – niezbędna w biurach open space

18 czerwca, 2022 0 przez Redakcja

Biura, które bazują na otwartych przestrzeniach, mają wiele zalet, ale także kilka wad. Jedną z nich jest łatwość wytwarzania się hałasu. Kiedy wiele osób pracuje w jednym pomieszczeniu, nieunikniona jest duża ilość nadprogramowych dźwięków. To może negatywnie wpływać na efektywność pracowników. Jak więc rozwiązać ten problem? Bardzo dobrą propozycją są budki telefoniczne do biura. Zobacz, czym wyróżnia się budka telefoniczna do biura i dlaczego warto w nią zainwestować. 

Czym wyróżnia się budka telefoniczna do biura? 

Nowoczesne budki do biura mają niewiele wspólnego z tradycyjnymi budkami, które mogliśmy spotkać na mieście jeszcze kilkanaście lat temu. Rozwiązanie tego typu przeznaczone jest do użytku wewnętrznego, a nie zewnętrznego. To po pierwsze. Po drugie budka wyposażona jest w oświetlenie ledowe, multiport i wygodny blat. Dzięki temu jest to funkcjonalne rozwiązanie do każdego biura. Budka telefoniczna do biura zapewnia komfortowe warunki do pracy w skupieniu. Dodatkowy komfort zapewnia aktywna wentylacja oraz przeszklone drzwi. Choć więc budka jest niewielkich wymiarów, to nie sprawia wrażenia zamkniętej i klaustrofobicznej przestrzeni. 

Co ważne, nowoczesna budka telefoniczna wykonana jest z materiałów dźwiękoszczelnych. Zapewnia wyciszenie hałasów z otoczenia na poziomie ok. 30 dB. W efekcie w takiej budce panują idealne warunki do pracy w skupieniu. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz wybrać, jak chcesz, żeby taka budka wyglądała. Personalizacji podlegają wykładziny wewnętrzne, okleiny zewnętrzne i poszczególne elementy wyposażenia. 

Dlaczego warto zainwestować w budkę telefoniczną do biura? 

Budka telefoniczna to nowoczesne rozwiązanie. Sprawdzi się niemal w każdym biurze oraz przestrzeniach użytku publicznego. Jest to szczególnie korzystna propozycja do biur typu open space. Choć coraz więcej firm decyduje się na tworzenie biur w takich miejscach, to mają one także kilka wad. Jedną z nich jest tworzący się w otwartych przestrzeniach hałas. Żeby więc zapewnić pracownikom komfortowe warunki do pracy, warto postawić na budkę telefoniczną do biura. 

W takiej budce możesz na przykład odbyć ważną rozmowę z klientem, przygotować się do prezentacji, czy nawet przeprowadzić szkolenie. Wyciszone wnętrze budki zapewnia komfortowe warunki do pracy. Dodatkowo budka wyposażona jest w wygodne siedzisko i funkcjonalny blat. Z kolei przeszklone drzwi nie oddzielają Cię całkowicie od otoczenia. Możesz więc jednocześnie pracować w skupieniu i towarzystwie współpracowników.