Ramki pod tablice rejestracyjne sposobem na reklamowanie usług

Ramki pod tablice rejestracyjne sposobem na reklamowanie usług

8 kwietnia, 2019 0 przez Redakcja

Reklama jest nieodłącznym elementem działań firm w wielu branżach. Jej cel jest jasny i wiąże się bezpośrednio z zainteresowaniem potencjalnych klientów naszymi usługami. Dlatego firmy coraz częściej decydują się na wykorzystanie różnych środków przekazu reklamowego.

Obecnie przeprowadzane są działania reklamowe w różnych obszarach. Wszystko po to, żeby dotrzeć do kolejnych osób, które będą chciały z nami nawiązać współpracę. Dlatego możemy spotkać reklamy zarówno w domu, pracy, jak i w podróży. Występowanie reklamy dzisiaj jest klasycznym działaniem, które dotyczy każdej dziedziny życia. Dlatego istotne jest wybranie odpowiedniej formy, która pozwoli przynieść oczekiwany efekt.

Reklama na samochodach jest znanym od lat sposobem na reklamowanie różnych usług. Nazwa firmy na samochodach służbowych, czy reklamy na pojazdach komunikacji miejskiej to tylko kilka ze sposobów na reklamę w ruchu. Każdy z nich ma za zadanie przyciągnąć uwagę innych uczestników ruchu w tym pieszych. Innym ciekawym, a zarazem praktycznym rozwiązaniem są reklamowe ramki pod tablice rejestracyjne. Poruszający się samochód z przekazem reklamowym na ramkach jest sposobem dotarcie do kolejnych potencjalnych klientów. Dlatego jest to częsta praktyka stosowana choćby przez salony samochodowe.

Ramki pod tablice rejestracyjne wyróżnia możliwość dodania tekstu, który może zawierać dane kontaktowe wraz z logo firmy. Pozwala to skierować przekaz reklamowy do innych uczestników ruchu. Dostępne są obecnie różne typy ramek, które mogą posiadać wypukły tekst lub specjalną listwę zatrzaskową z kolorowym tekstem. Należy pamiętać, że ramki pod tablice rejestracyjne pozwalają również solidnie przymocować tablicę rejestracyjną. Jest to szczególnie ważne, ponieważ za zgubienie tablicy rejestracyjnej grozi nam mandat. Dlatego ramki dostępne są w rozmiarach dla samochodów, motocykli, motorowerów.

Reklama na ramkach do tablic rejestracyjnych jest zdecydowanie mniej nachalną formą reklamy w przeciwieństwie do billboardów i pojazdów ustawionych przy drodze. W przypadku tych drugich stojący samochód lub laweta pełni rolę „słupa ogłoszeniowego”. Takie działanie może nieść za sobą negatywne konsekwencje, jeśli pojazd zajmuje część pasa drogowego lub jest ustawiony na nieopłaconym miejscu. W takiej sytuacji właściciel obszaru, na którym znajduje się taki samochód z reklamą, może żądać zapłaty za zajęcie miejsca oraz usunięcie pojazdu. W przypadku nielegalnego zajęcia pasa drogowego kara może być nawet dziesięć razy wyższa od opłaty w przypadku opłaconego zajęcia pasa.