Sprzęt BHP – wykorzystaj opcję wynajmu

Sprzęt BHP – wykorzystaj opcję wynajmu

4 listopada, 2022 0 przez Redakcja

Istnieją zawody, których praca bez odpowiedniego sprzętu nie byłaby w ogóle możliwa. Konieczność stosowania specjalistycznych środków w zakresie ochrony zdrowia i życia pracowników regulują stosowne przepisy BHP.

Specjalistyczna odzież robocza zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort pracy pracownika. Będzie chronić jego zdrowie i życie w obliczu ryzyka na jaki jest narażony podczas wykonywania swojej pracy. Odpowiednie wyposażenie pracownika w sprzęt i odzież ochronną jest obowiązkiem pracodawcy.

Środki ochrony głowy

Kaski stanowią  jedną z podstawowych środków ochrony na każdej budowie oraz przy pracach na wysokościach. Odpowiednio wytrzymały i atestowany kask może ochronić zdrowie a nawet życie pracownika.

Niezwykle skutecznym i uniwersalnym rozwiązaniem może być kask Petor Solaris produkowany przez znaną na całym świecie firmę 3M. Kask powstał z najbardziej wytrzymałego tworzywa ABS o podwyższonej odporności na działanie promieniowania. Dodatkowo zapewia pełną ochronę przeciwko odpryskom roztopionego metalu. To sprzęt przeznaczony do pracy w naprawdę trudnych warunkach.

Ochrona przed upadkiem z wysokości

W przypadku pracy na wysokości podstawowym wyposażeniem są specjalistyczne szelki, które zapewniają możliwość przypięcia pracownika do lin asekuracyjnych. Odpowiednia, wysokiej jakości uprząż będzie zapewniała wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie pozwalała na swobodną pracę bez krępowania ruchów. Regulacja pasa piersiowego oraz pasów udowych umożliwia dopasowanie do każdej sylwetki.Taki sprzęt zapewni możliwość pracy na wysokości, a także zapewni ochronę przed upadkiem podczas wykonywania pracy na dachach lub elewacjach budynków.

Nieodzownym elementem ochrony podczas wykonywania prac na wysokości jest linka bezpieczeństwa. Wykonana z poliestru zapewnia niezwykłą wytrzymałość, a wyposażona w amortyzator, zapewni dodatkowy komfort pracy i ochronę przed nieszczęśliwymi wypadkami.

Wynajem sprzętu BHP

Serwis i sklep bhp-bejma.pl oferuje wynajem odzieży roboczej, mat dezynfekcyjnych oraz urządzeń sanitarnych. Jeśli planujesz prace budowlane, a chcesz zoptymalizować koszty robót, wypożycz sprzęt ochronny na potrzebny czas.

Najbardziej popularną usługę stanowi wynajem mat dezynfekcyjnych, która w połączeniu z profesjonalnym serwisem mat zapewnia wysokiej jakości ochronę przestrzeni publicznej przed przenoszeniem brudu do jego wnętrza.

Serwis mat dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Firma pod wskazany adres dostarcza i układa czystą,  gotową do użytku matę wejściową, a zabrudzoną zabiera do prania. Nieszablonowe podejście do potrzeb klienta gwarantuje wysoką jakość obsługi oraz pozwala na zredukowanie kosztów związanych z utrzymaniem czystości w obiekcie.