Wysokiej jakości pościel dla hoteli

Wysokiej jakości pościel dla hoteli

21 września, 2022 0 przez Redakcja

Biała pościel hotelowa to obowiązkowe wyposażenie każdego obiektu przyjmującego gości. Będąc właścicielem musisz zadbać o jej dobrą jakość.

 

Wytrzymała pościel dla hoteli

Wytrzymałość to najważniejsza cecha, która musi charakteryzować pościel dla hoteli. Poszwy oraz kołdry hotelowe są wielokrotnie prawne. Zapewnienie świeżej pościeli to zapewnienie komfortu dla klientów.

Materiał musi być odporny na wysokie temperatury, które osiągane są podczas prania. Dodatkowo pościel oraz poszewki wymagają używania środków bakteriobójczych, które zwiększą bezpieczeństwo ich użytkowania. Wysokie temperatury nie zmniejszą jakości dobrego materiału ani nie skurczą go.

Poduszki hotelowe oraz kołdry wymagają częstych wymian okryć dlatego warto jest poszukać takich zestawów, które będą mieć wygodne zakładki. Zakładki powodują, że w szybszy sposób można ściągnąć oraz ponownie założyć materiał.

Szwy pościeli hotelowych są dodatkowo wzmacniane żeby uniknąć ich rozpruwania. Mocny ścieg powoduje, że materiał właściwie leży na poduszce lub kołdrze i nie zmienia swojego kształtu.

Hotelowa pościel jest też niekiedy wystawiona na intensywną eksploatację, ważne jest żeby podczas użytkowania nie ulegała łatwo mechanicznym uszkodzeniom. Dzięki temu właściciel obiektu zapewni sobie brak częstych kosztów w związku z wymianami wyposażenia sypialni gości.

Właściwie dobrana pościel polepszy warunki, które będą czekać na gości w obiekcie. Decydując się na wyjazd z uwzględnieniem noclegu chcemy wypocząć. Odpowiedni sen jest kluczowy w poziomie naszego zadowolenia.

Klasyczna pościel hotelowa

Pościel bawełniana jest najczęstszym wyborem. Bawełna jest wytrzymała i jej jakość nie obniżą się nawet po częstych praniach oraz prasowaniach. Bawełniane zestawy są 100% naturalne. Zapewniają odpowiednie utrzymanie temperatury i są przyjazne dla osób z problemami alergicznymi skóry.

Cześć z modeli, która charakteryzuje się atłasowo-adamaszkowym splotem, jest uzupełniana o domieszkę poliestru. Poliester wzmacnia wytrzymałość materiału, który cały czas pozostaje przyjemny w dotyku i pozwala oddychać skórze podczas snu.

Innym wariantem jest pościel satynowa, która należy do bardziej luksusowych. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Jest niezwykle delikatna w dotyku. Nie przegrzewa ciała, a jednocześnie nie pozwala na jego wyziębienie.

Pościel z myślą o hotelach może być wykonana z całkowicie gładkiego materiału lub posiadać delikatne wzory.

Produkty możesz kupować w standardowych rozmiarach lub zdecydować się na szycie na zamówienie jeżeli Twoja pościel jest większa. Większe pościele pojawiają się np. w apartamentach z dużymi łóżkami małżeńskimi.

Każdy klient Twojego obiektu sprawdzi jaki stan jest łóżka. Od jakości usługi będzie zależała jego satysfakcja. Śnieżnobiała i lśniąca pościel będzie w jego oczach dużym plusem. Materiał nie powinien się mechacić, ani ulegać zbyt łatwemu mięciu.

Zadbaj o to by materiał oblekający pościel był delikatny w dotyku. Każdy z nas lubi poczuć chociaż odrobinę luksusu podczas zasypiania. Do hoteli lub zajazdów, w którym sypialnia jest urządzona z myślą o klientach aż chce się wracać.

Zestawy pościelowe z logiem firmy

Zestawy pościeli można personalizować na zamówienie.

Na materiale znajdzie się Twoje logo lub nazwa firmy. Zamienisz w ten sposób pościel na elegancką wizytówkę, która cały czas będzie widoczna dla Twoich gości.

To nieinwazyjna forma reklamy, która równocześnie nosi znamiona luksusu i dobrego stylu.

Właściwie zaprojektowana grafika nie tylko będzie zabiegiem marketingowych, ale również ozdobą na materiale.