Czego można się nauczyć, studiując nauki o zarządzaniu?

Czego można się nauczyć, studiując nauki o zarządzaniu?

5 listopada, 2018 0 przez Redakcja

Umiejętność sprawnego i efektywnego zarządzania to jedna z najbardziej poszukiwanych cech wśród kandydatów na rynku pracy. Każda organizacja, niezależnie od tego, czym się zajmuje, potrzebuje kompetentnej osoby, która pokieruje jej zespołem, zadba o rozwój przedsiębiorstwa i wdroży zaplanowaną wcześniej strategię. Jeśli czujesz, że masz w sobie cechy przywódcy, a ekonomia i marketing to dziedziny, które od dawna Cię interesują, nauki o zarządzaniu są idealną ścieżką kształcenia dla Ciebie!

Czym charakteryzuje się ten kierunek?

Nauki o zarządzaniu to kierunek, który łączy wiedzę z wielu dziedzin. W trakcie studiów zdobędziesz praktyczne umiejętności i informacje z zakresu ekonomii, marketingu, finansów, bankowości oraz prawa. Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach oferuje aż 14 specjalności w obrębie tego kierunku, m.in. zarządzanie przedsiębiorstwem, coaching i doradztwo zawodowe, e-marketing, a także prawo gospodarcze i handlowe.

Czego nauczę się, studiując nauki o zarządzaniu?

Studia podyplomowe na tym kierunku przygotują Cię do zarządzania własną działalnością gospodarczą lub kierowania innym przedsiębiorstwem. W trakcie studiów poznasz narzędzia, których używanie wpłynie na rozwój Twojej firmy, nauczysz się rozpoznawać, a także rozwiązywać jej problemy oraz sprawnie zarządzać wszystkimi projektami. W zależności od wybranej specjalności nauczysz się także tego, jak przeprowadzać kampanię wizerunkową i stworzyć skuteczną reklamę oraz poznasz wszystkie niezbędne podstawy prawne. W trakcie studiów słuchacze będą uczestniczyć w praktycznych zajęciach, warsztatach i prelekcjach, podczas których swoim doświadczeniem będą dzielić się z nimi uznani praktycy i specjaliści z wielu dziedzin.

Kierunek Nauki o Zarządzaniu powstał z myślą o ambitnych osobach, które nie chcą stać w miejscu, tylko pragną nieustannie się rozwijać i wspinać po szczeblach swojej kariery. Studia podyplomowe na tym kierunku przeznaczone są dla tych, którzy ukończyli studia wyższe na poziomie licencjackim lub magisterskim.