Kiedy warto zdecydować się na wypożyczenie telebimu?

Kiedy warto zdecydować się na wypożyczenie telebimu?

19 października, 2022 0 przez Redaktorka Justyna

Nowoczesne nośniki LED to doskonały sposób na multimedialną oprawę wydarzeń, takich jak targi, konferencje, szkolenia czy pokazy mody. Urządzenia dostępne są w różnorodnych wariantach – szczególnym zainteresowaniem firm z branży eventowej cieszą się ekrany o nieregularnych kształtach, m.in. okrągłym, wklęsłym lub wypukłym. Planujesz organizację imprezy i zastanawiasz się nad wypożyczeniem telebimu? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj najważniejsze funkcjonalności innowacyjnych nośników AV.

Wypożyczenie telebimów pozwoli Ci na efektowną oprawę imprezy

Dostawcy urządzeń audio-wideo oferują usługę wynajmu wielkoformatowych nośników LED, które pomogą Ci w atrakcyjnym zaprezentowaniu różnorodnych treści promocyjnych lub informacyjnych. Co ważne, firmy udostępniają sprzęty zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie telebimu? Nowoczesne ekrany LED cechuje modułowa konstrukcja, dzięki czemu dostawca zaproponuje urządzenie, które będzie w pełni odpowiadało Twoim potrzebom. Sprzęty są cienkie i lekkie – metr kwadratowy telebimu waży zaledwie około 25 kilogramów.

Ekrany LED mogą zostać zamontowane zarówno na wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Sprzęty cechują się długą żywotnością – pozostają one odporne na uszkodzenia i intensywne opady atmosferyczne.

Wypożyczenie telebimów i urządzeń multimedialnych – kluczowe zalety

Dużym zainteresowaniem internautów cieszą się także nowoczesne urządzenia multimedialne, które przyciągają uwagę gości, angażując zarówno ich zmysł wzroku, jak i dotyku. Firmy oferują wypożyczenie telebimów typu infokiosk – nowoczesnego ekranu dotykowego, który w atrakcyjny sposób zaprezentuje Twojej widowni różnorodne treści oraz materiały promocyjne.

Warto zaznaczyć, że infokioski posiadają trwałą obudowę, która jest odporna na wszelakie uszkodzenia mechaniczne. Dostawcy dbają także o odpowiednią wentylację urządzenia – infokiosk wyposażony jest w specjalny system chłodzenia, ogrzewania oraz ochrony przepięciowej.

Dobrym rozwiązaniem są także charakterystyczne podłogi multimedialne, które łączą grafikę, animację oraz dźwięk. Sprzęt doskonale sprawdzi się podczas organizacji imprez integracyjnych oraz firmowych szkoleń.

Szukasz firmy, która oferuje wypożyczenie telebimów? Poznaj ofertę Flexvision

Telebimy zewnętrzne, ekrany LED, monitory LCD czy urządzenia interaktywne – firma Flexvision oferuje wynajem różnorodnych sprzętów audio-wideo, które pomogą w efektownej oprawie Twojej imprezy. Odwiedź stronę dostawcy – flexvision.pl i skontaktuj się z konsultantem, który przedstawi Ci pełną specyfikację nowoczesnych instalacji ledowych.