Kupowanie obserwujących na IG

Kupowanie obserwujących na IG

15 czerwca, 2021 0 przez Redakcja


Użytkownicy Instagrama to społeczność licząca ponad miliard użytkowników. Wypromowanie profilu wśród tak licznego grona to poważne wyzwanie dla wszystkich, którzy się tego podejmują.

Niewątpliwie, dzięki popularności zdobytej na Instagramie, można na jej fundamentach zbudować bardzo dużą rozpoznawalność marki osobistej, firmowej czy produktowej. Droga na szczyt to duże wyzwanie i bardzo ciężka praca.


Miarą popularności na Instagramie jest ilość reakcji pozostawionych przez jego użytkowników. Lajki, komentarze, polubienia i followersi to wyznaczniki wartości publikowanych postów. W tym gronie najważniejsi są obserwujący, bo to właśnie oni lajkują, a im więcej lajków tym wyższa pozycja konta.

Kupowanie obserwujących na Instagramie.


Jedną z metod pozyskiwania obserwujących jest ich kupowanie. Każde konto zwłaszcza nowe, jeszcze bez dużej historii, wymaga wsparcia. Metody na wsparcie są różne, jedną z nich jest powierzenie obsługi konta firmie zewnętrznej.

Serwisy zajmujące się obsługą kont na Instagramie mają w swojej ofercie gotowe do działania grupy obserwatorów zawartych w pakietach. Kupno pakietu obserwujących konkretne konto, umożliwia szybsze zdobycie popularności. Z tej formy wsparcia korzysta bardzo dużo osób i jest to bardzo popularna metoda stosowana przez celebrytów ze świata show biznesu jak również przez największe gwiazdy Instagrama.

Jak wybierać firmę do obsługi konta na Instagramie?


Społeczność Instagrama tworzą konta zakładane przez użytkowników z całego świata. Budując markę profilu, należy zastanowić się czy ma on zbierać obserwatorów z całego świata, czy tylko z Polski. Jest to ważne zwłaszcza kiedy wykorzystuje się wsparcie poprzez kupno followersów.

Jeśli polskojęzyczne konto nagle zacznie być bardzo popularne wśród użytkowników z innych krajów, zwróci to na siebie uwagę. Nie ma w tym nic złego, tylko czy dla grona obserwujących nie okaże się to podejrzane. Dlatego wybierając firmę obsługującą konto dobrze jest skorzystać z usług serwisu polskiego, posiadającego w ofercie pakiety obserwujących z polskich kont.

Czy kupowanie obserwujących jest legalne?


Jak najbardziej jest legalne i póki nie ma przepisów prawnych zakazujących kupowania reakcji na Instagramie, można z tego korzystać. Należy jedynie zachować rozsądek i rozłożyć ten proces na pewien czas. Profesjonalne serwisy oferujące tego rodzaju usługi dbają o to, aby cały proces dokładania obserwujących, prowadzony był w sposób jak najbardziej zbliżony do działań organicznych. Warto mieć świadomość tego, że Instagram ma swoje „ekipy pilnujące”, czuwające nad przestrzeganiem regulaminu serwisu. Algorytmy to jedno, ale także użytkownicy Instagrama bywają bardzo wyczuleni na niepokojące ich zachowania innych. Nieumiejętne korzystanie z kupionych pakietów followersów, może doprowadzić do posądzenia o spam i skończyć się zbanowaniem konta.

Czy kupując obserwujących zdradza się swoje dane wrażliwe.


Nie ma takiej potrzeby. Stosowanie pakietów obserwatorów kupionych od zewnętrznych firm jest po części anonimowe. Wybierając kupno pakietu wystarczy podać link do konkretnego posta zamieszczanego na swoim koncie. Na tej podstawie serwis sprzedający ustawia całą akcję i w określonym czasie „dokłada”kolejnych followersów z kupionego pakietu. Ważne jest, aby decydując się na zakup obserwujących wybrać profesjonalną firmę zajmującą się świadczeniem tego rodzaju usług. Fachowa obsługa konta przez serwisy zewnętrzne zapewni nie budzące zastrzeżeń i podejrzeń prowadzenie akcji wsparcia z użyciem kupionych pakietów followersów.

Jak wybrać firmę oferująca kupno followersów?


W sieci internetowej jest bardzo dużo firm oferujących obsługę kont w mediach społecznościowych wraz z możliwością zakupu pakietów reakcji. Zanim podejmie się decyzję zakupu pakietów należy sprawdzić firmę, której chce się zlecić akcję promocyjną. Działając na rynku polskim i budując pozycję konta wśród polskiej społeczności, dobrym rozwiązaniem jest zaangażowanie firmy z krajowego podwórka. Dodatkowo należy potwierdzić czy kupiony pakiet zawiera użytkowników aktywnych i pochodzących z obszaru Polski lub innego wybranego przez siebie kraju. Nie ma nic bardziej irytującego niż to gdy nagle pod zamieszczonym postem pojawią się setki czy tysiące obserwatorów pochodzących z egzotycznych krajów.

Na polskim rynku dobrze rozpoznawalną firmą świadczącą usługi prowadzenia kont na Instagramie, jest serwis Polskielajki.pl. W ofercie serwisu znajdują się także pakiety obserwujących. Polskielajki.pl jest polską firmą, co daje gwarancję na prawidłowe prowadzenie całej usługi, łatwy kontakt i prosty serwis gwarancyjny. Ponadto Polskielajki.pl korzysta w prowadzonych akcjach promocyjnych z realnych i aktywnych użytkowników prowadzących prawdziwe, a nie „sztuczne” konta na Instagramie.