Własna strona bez programisty? Wiemy, jak to zrobić

Własna strona bez programisty? Wiemy, jak to zrobić

26 lutego, 2022 0 przez Redakcja

Własna strona www to podstawa prowadzenia firmy w XXI wieku. Jednak jak stworzyć stronę internetową dla firmy, jeśli nic nie wiesz o kodowaniu? Możesz oczywiście zlecić to zadanie doświadczonemu programiście, jednak nie masz gwarancji, że nowa witryna Cię zadowoli. Stwórz więc samodzielnie stronę internetową z Calendesk i nie przepłacaj.

Tworzenie stron www z Calendesk – dla kogo?

Kreator stron www to narzędzie dla każdego, kto nie chce zlecać tworzenia stron internetowych informatykom. Mamy szablony dla ponad 30 rodzajów firm, do których system automatycznie dobiera propozycje grafik. Znajdziesz u nas między innymi propozycje dla branży beauty (gabinety kosmetyczne, salony SPA, salony fryzjerskie), instytucji (urzędy miasta) czy różnych usług (usługi finansowe, usługi prawne).

Jak stworzyć własną stronę internetową?

Zakładanie stron internetowych z Calendesk jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na Calendesk (nasze usługi są bezpłatne przez pierwsze 14 dni), a Wirtualny Asystent Budowania Strony przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy. Po Twojej stronie pozostaną tylko trzy kroki:

  • zaznaczenie branży, w której pracujesz,
  • wybranie dodatkowych modułów (newsletter, system rezerwacji online, podstrona O Nas),
  • wybranie stylu i kolorów.

Po przejściu wszystkich tych kroków Wirtualny Asystent Budowania Strony wyświetli Ci projekt witryny. Możesz go dowolnie modyfikować lub pozostawić w niezmienionej formie. Stawiając na tworzenie stron www z Calendesk masz więc duży wpływ na ostateczny wygląd strony, a jednocześnie nie musisz się znać na zakładaniu witryn. Sam proces projektowania stron jest bardzo szybki i przyjemny.

Podsumowanie

Tworzenie stron internetowych może wydawać się skomplikowane, jeśli nie masz w tym doświadczenia. Nie musisz jednak korzystać z usług programistów i informatyków. Wystarczy, że skorzystasz z darmowego okresu próbnego w Calendesk, a Wirtualny Asystent Budowania Strony poprowadzi Cię przez wszystkie etapy. Projektowanie strony www zajmie mniej więcej 60 minut.