Czy konsolidacja bez zdolności kredytowej jest możliwa

Czy konsolidacja bez zdolności kredytowej jest możliwa

22 listopada, 2019 0 przez Redakcja

Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu https://splatakredytow.pl/ mamy możliwość połączenia za sobą kilku zobowiązań w jedno. Tego typu produkty oferują tradycyjne banki, jak i prywatne firmy pożyczkowe. Jednak czy każdy może skonsolidować swoje zadłużenie? Czy konsolidacja bez zdolności kredytowej jest możliwa?

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Jednym z podstawowych warunków, aby dostać kredyt w banku, jest posiadanie zdolności kredytowej. Tak jest również w przypadku konsolidacji. Oznacza to, że osoba, która jest zadłużona i nie ma zdolności kredytowej, a chciałaby skonsolidować swoje zadłużenie, nie może na nie liczyć w tradycyjnym banku.

Zdolność kredytowa określa czy klient jest w stanie spłacić zobowiązanie, o które się ubiega. Dzięki niej można również obliczyć, na jaką kwotę kredytu może pozwolić sobie potencjalny kredytobiorca i jak długi będzie okres jego spłaty. Podczas analizy kredytowej bank bierze pod uwagę wiele czynników m.in. wysokość dochodów, rodzaj umowy, inne zobowiązania, które musi spłacać klient. Jeśli nasza ocena wypadnie negatywnie, to bank nie podejmie ryzyka i nie pożyczy nam pieniędzy.

Jednak nie musimy się załamywać w momencie, gdy wszystkie banki odmawiają udzielenia nam kredytu. O konsolidacje możemy ubiegać się także z pomocą profesjonalnego pośrednika kredytowego https://splatakredytow.pl/, który znacząco zwiększa nasze szanse na kredyt konsolidacyjny w banku.

Co więcej, konsolidacja jest także możliwa w prywatnych firmach pożyczkowych. Coraz częściej można tam spotkać produkty podobne do tych, które są w banku.

Gdzie szukać konsolidacji bez zdolności kredytowej?

Takich ofert możesz szukać przez internet. Wszystkie oferty konsolidacji bez zdolności kredytowej można znaleźć na stronach, które porównują oferty. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę frazę konsolidacja kredytów ranking lub kredyty konsolidacyjne ranking. Będziesz mieć okazje przejrzeć najlepsze oferty w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Co więcej, możesz złożyć wniosek o pożyczkę online. Konsolidacja kredytów ranking pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę. Zanim jednak podpiszesz umowę kredytową pamiętaj o tym, aby dokładnie przeczytać umowę. Sprawdź, jaka jest wysokość prowizji, oprocentowania i RRSO.

Zalety konsolidacji

Prócz tego, że dzięki konsolidacji możemy połączyć kilka zobowiązań w jedno mamy szanse także:

– zmienić datę spłaty co miesięcznych rat
– wydłużyć okres kredytowania, dzięki czemu miesięczne raty będą mniejsze
– wynegocjować lepsze warunki spłaty niż wcześniej
– wnioskować o dodatkowe pieniądze

Jak widzisz, konsolidacja ma dużo zalet i warto ją rozważyć, jeśli nie radzisz już sobie ze spłatą kilku zobowiązań.